NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE SYSTEMY OGRZEWANIA

NESO-aster
ul. Staromiejska 3
35-231 Rzeszów
tel./fax (17) 86-11-406
tel./fax (17) 86-11-408
tel./fax (17) 86-11-412
e-mail: office@neso.com.pl
www.neso.com.pl

 

 
 Troska o czystość w miejscach, w których przebywają dzieci powinna być zachowana na najwyższym poziomie. Miejsca takie jak szkoły, przedszkola i żłobki cechują się dużą różnorodnością, dlatego dzieci są narażone na wiele zagrożeń ze strony bakterii, wirusów, pleśni, grzybów, alergenów lub insektów. W okresie dziecięcym, układ odpornościowy nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, by móc samodzielnie walczyć z bakteriami, które znajdują się w środowisku. Z tego też powodu, każda taka placówka powinna się poddać skutecznemu zabiegowi, jakim jest ozonowanie.
 
 

Dezynfekcja przedszkola – zalety

 

 

Zagrożenia, które zwykle eliminujemy w przedszkolach i domach dziecka to między innymi: grypa, odra, szkarlatyna, paciorkowiec, świerzb, wszy i legionella (choroba brudnych rąk). Profesjonalna dezynfekcja może się odbyć na kilka sposobów. W zależności od specyfiki problemu, metody dobieramy indywidualne pod konkretny przypadek.

Dzięki korzystaniu z usług dostępnych w naszej ofercie, rodzice oraz wychowawcy obserwują znaczny spadek zachorowań oraz infekcji u swoich podopiecznych. Z tego też względu, w trosce o najmłodszych zaleca się wykonywanie okresowych zabiegów ozonowania przedszkoli. Ozonowanie zapewnia bezpieczne i  czyste bakteriologicznie pomieszczenia w całej placówce – bez roztoczy, wirusów, bakterii oraz grzybów.
 
 
Odwiedzin :890434
TECHNIKA GRZEWCZA I WENTYLACJA SERWIS KOTŁOWNI
Projekt i realizacja: Posterusart