NOWOCZESNE ENERGOOSZCZĘDNE SYSTEMY OGRZEWANIA

NESO-aster
ul. Staromiejska 3
35-231 Rzeszów
tel./fax (17) 86-11-406
tel./fax (17) 86-11-408
tel./fax (17) 86-11-412
e-mail: office@neso.com.pl
www.neso.com.pl

Made or buy

Zrób lub kup

 

Pozbądź się problemów!

Kup usługę serwisową

Dawno temu jak wszystko chciałem zrobić sobie sam , to znajomy powiedział do mnie tak:

"Wyobraź sobie , że chcesz się ostrzyc.Masz dwa rozwiązania. Pierwsze idziesz do sklepu kupujesz maszynkę do strzyżenia  i inne przybory. Idziesz pod zakład fryzjerski i podglądasz jak fryzjer strzyże.Jak juz dobrze go podglądnąłeś, to wracasz do domu i sam się strzyżesz. Być może , że z upływem lat, będziesz to robił coraz lepiej., a inwestycja w maszynkę i inne przybory ci się zamortyzuje.

Drugie rozwiązanie to idziesz do fryzjera , zamawiasz strzyżenie i za piętnaście minut masz to, co zamówiłeś i za co zapłaciłeś. Dlatego widzisz ja wswoim życiu zlecam wszystko co mogę specjalistom.Skupiam sie na mojej działalności i robię to dobrze i dlatego inni ludzie zlecają mi robić to co robię dobrze. "

Pytanie -Dlaczego outsourcing?

Dlaczego -Zleć na zewnątrz?

Dlatego bo:

 Współczesne kotłownie to zaawansowane technologicznie systemy. Eksploatacja, nadzór czy regulacja wymaga fachowej wiedzy doświadczenia i wysokich kwalifikacji. ze strony obsługi technicznej. Wymaga również posiadania specjalistycznego sprzętu. W bardzo dużych profesjonalnie zarządzanych firmach jest Dział Głównego Mechanika w którym znajdują się Służby Utrzymania Ruchu. To specjaliści z tego działu są odpowiedzialni za prawidłową, bezpieczną i energooszczędną eksploatację konserwację i remonty, oraz modernizacje kotłowni i całych systemów z nimi związanych

 

Właściciele Firmy lub instytucje bardzo rzadko  moją zatrudnionych specjalistów o tak szerokich kwalifikacjach. Dlatego firma Neso aster oferuje najtańsze, najbezpieczniejsze   i najbardziej skuteczne rozwiązanie tj. usługę zewnętrzną - obsługę serwisową kotłowni, a w szczególności SERWIS 24h

Usługa zewnętrzna - obsługa serwisowa kotłowni

W zależności od posiadanego przez klienta  systemu grzewczego usługa ta obejmuje okresowe przeglądy lub przejęcie ciągłej odpowiedzialności nad powierzoną kotłownią.

Po zawarcia umowy serwisowej klient może zaoszczędzony czas i środki może skupić na swojej działalności głównej. Opieka i dbania o stan kotłowni i instalacji grzewczych przejmuje nasza firma serwisowa.

Umożliwia to całkowitą redukcję służb odpowiedzialnych za dozorowanie instalacji na miejscu.

 

Korzyści  

  • Obniżenie i zaplanowanie kosztów związanych kotłownią w dłuższym okresie czasu,
  • Osiągnięcie zmniejszenia zużycia nośników energii dzięki profesjonalnej zewnętrznej specjalistycznej obsłudze
  • Zwiększenie sprawności i niezawodności systemu grzewczego,
  • Zwiększenie żywotności całego systemu
  • Możliwość na skupieniu się na podstawowej działalności przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy.

Zadzwoń   17 8611412

 
Odwiedzin :904224
TECHNIKA GRZEWCZA I WENTYLACJA SERWIS KOTŁOWNI
Projekt i realizacja: Posterusart